English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM
ÖDÜLLER
GENÇ GİRİŞİM VE YÖNETIM ÖDÜLÜ

Altındağ Belediyesi’nin imardan restorasyondan, kentsel dönüşümden eğitim alanındaki yatırımlara dek pek çok alanda yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler yankı bulmaya, ödül almaya devam ediyor. Daha önce pek çok sivil toplum örgütü tarafından ödüle layık bulunan Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ, son olarak Genç Girişim ve Yönetişim Birliği’nce “Yılın İlçe Belediye Başkanı” seçildi.
Genç Girişim ve Yönetişim Birliği’nin dün akşam Swissotel’de geniş bir katılımla düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen IV. Girişim ve Yönetim Ödülleri törenine katılan isimler arasında İçişleri Eski Bakanı Abdülkadir Aksu ve Savunma Eski Bakanı Sabahattin Çakmakoğlu da vardı.
Geçtiğimiz yıl İtalya'nın Fermo Kentinde Düzenlenen 14. Uluslararası Andrea Postacchini Keman Yarışmasında, 'Jüri Özel Ödülü' alan Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Hazırlık İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Berfin Kaya’nın “Geleceğin Yıldızı” dalında ödüle layık görüldüğü törende toplam 13 dalda ödül verildi.
Törende Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ , “Attığı kararlı adımlar ve hayata geçirdiği projelerle Altındağ’ın çehresini değiştirdiği” belirtilerek “Yılın İlçe Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü’nü Türkiye Büyük Millet Meclisi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Fatih Uğurlu’dan alan TİRYAKİ, “İş yaşamında hızlı ve kendinden emin adımlarla ilerleyen genç arkadaşlarımız tarafından böyle değerli bir ödüle layık görülmek sevindirici” diye konuştu.

Genç Girisimciler   Genç GirisimcilerBu ödüle ait videoyu setretmek için tıklayın.

Gezi Videosu
Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT