English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 5.6.2013 17:46:42

Türkiye’nin en temiz ilçesi ALTINDAĞ…

Türkiye’nin en temiz ilçesi ALTINDAĞ…

Altındağ Belediyesi ödüle doymuyor. Daha önce yurt içinde ve yurtdışında pek çok ödül alan Altındağ Belediyesi’ ne bir ödül de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan geldi.

 

Türkiye’nin en temiz ilçesi seçilen Altındağ Belediyesi, önce Ankara birincisi oldu, ardından da illerdeki birinciler arasında yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye birincisi olarak açıklandı.

 

5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında düzenlenen ödül töreninde “Temiz Türkiyem” sloganıyla yola çıkan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’ye birincilik ödülünü takdim ederek, Altındağ Belediyesi’ni zirveye taşıdı.

 

“Temiz çevre dünya gündeminde”

 

Ödül töreninde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, çevre kirliliğinin dünyada büyük sorun teşkil ettiğini dile getirdi. Çevre konusunun evrensel bir boyut kazandığına da dikkat çeken Bayraktar, sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşayabilmek için insanların bilinçlenmesi gerektiğini söyledi.

 

Yine Altındağ Yine Birincilik

 

Törende AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alpaslan tarafından birincilik ödülünü alan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki: “Temiz bir çevrede yaşamak tüm insanların hakkıdır” diye konuştu. Altındağ İlçesi’ni her geçen gün daha temiz bir hale getirmek için uğraştıklarını ifade eden Tiryaki, halk sağlığını her şeyin üstünde tuttuklarını vurguladı. 

 

“Ödüller kurum ve kuruluşları motive eder.”

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın böyle bir değerlendirme yaptığından yakın zamanda haberdar olduklarını söyleyen Başkan Tiryaki, “Ödül bizi çok mutlu etti. Bu tür ödüller kurum ve kuruluşları motive eder. Ama biz ödül alalım diye çalışan bir belediye değiliz. Tüm bunlar bizim zaten yapmakla mükellef olduğumuz hizmetler. Biz her işimizde kaliteyi esas alıyoruz. 2004 yılından beri tertemiz bir Altındağ için çalışıyoruz” dedi.


Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 330 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT