English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 12.4.2013 12:55:26

Altındağ Belediyesi''ne bir ödül daha...

Altındağ Belediyesi''ne bir ödül daha...

Başarılı çalışmalarıyla bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslar arası ödüle layık görülen Altındağ Belediyesi, bir ödül daha kazandı. "Cumhuriyet'in 100. yılına 10 Kala Gayrimenkul" temasıyla 10-11 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "ArkiPARC 2013"' etkinliği kapsamında verilen Gayimenkul Ödülleri’nde, “Belediye Ödülü” Altındağ Belediyesi’nin oldu. Altındağ Belediyesi, Hamamönü Kentsel Tasarım ve Sağlıklaştırma Projesi ile birinciliğe layık görüldü.

 

Belediye ödülü Altındağ Belediyesi’nin oldu

 

“Kentsel Kalite için Diyalog” temasıyla, gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörlerini buluşturan ArkiPARC 2013 etkinliğinde, geleneksel Gayrimenkul Ödülleri'nin yanı sıra bu yıl ilk kez Sürdürülebilirlik Ödülü ve Belediye Ödülü de verildi. Ödüller, Haliç Kongre Merkezi'nde, gazeteci Simge Fıstıkoğlu'nun sunumuyla gerçekleşen ödül töreniyle sahiplerine takdim edildi.

 

Yerel Yönetimler Belediye Ödülü ile onurlandırıldı

 

Belediyeler tarafından kentli adına olumlu yönde bir değer artışının gerçekleşmesini sağlayan kamu hizmetlerinin teşvik edilmesini hedefleyen Belediye Ödülü, ArkiPARC kapsamında bu yıl ilk kez verildi. Yarışmada Altındağ Belediyesi, “Hamamönü Kentsel Tasarım ve Sağlıklaştırma Projesi” ile birinci oldu.

 

Kentsel Strateji Kurucu Ortağı Şehir Plancısı Faruk Göksu, SK Planlama Kurucusu Şehir Plancısı Semra Kutluay, Argos Yapı'dan Ali Özbay, Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Şehir Plancısı Savaş Zafer Şahin ve EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı'nın oluşturduğu jürinin değerlendirmeleri sonucunda, Altındağ Belediyesi stratejik yaklaşım kategorisinde belediye ödülüne layık görüldü. 

 

“Çalışmalarımızın fark ediliyor olması, gurur verici…”

 

Ödülünü, SK Planlama Kurucusu Semra Kutluay'dan alan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Altındağ’da etap etap tarihi koruma çalışmalarını sürdürdüklerini ve Altındağ’ın tarihi dokusunu yeniden ayağa kaldırmak için gayret sarf ettiklerini belirtti.  Başkan Tiryaki, “Biz ödül almak için yapmıyoruz bu çalışmaları ancak çalışmalarımızın hem dünyada hem Türkiye’de önemli kurum ve kuruluşlar tarafından fark edilmesi ve ödüle layık görülmesi çok gurur verici…” diyerek teşekkür etti.

 

 


Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 79 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT