English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 16.5.2012 11:18:33

Altındağlı öğrencilerden güzel haber

Altındağlı öğrencilerden güzel haber

Altındağ Belediyesi spor ve eğitim faaliyetlerinde verdiği desteklerle

Altındağlı gençleri zirveye çıkarmaya devam ediyor. Altındağ bölgesinde bulunan Kemal Yurtbilir İşitme Engelliler Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileri, katıldıkları İşitme Engelliler Spor Oyunları’nda gösterdikleri muhteşem performans ile ödülleri topladı.

 

Başarılarını bildirmek ve verilen desteklerden ötürü teşekkür etmek için Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Yunus Keleş’i ziyaret eden gençler, verdikleri başarı haberleriyle herkesin göğsünü kabarttı.

 

Her kategoride bir kupa

 

Denizli’de 1-4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen İşitme Engelliler Spor Oyunları’nda 5 branşta yarışan işitme engelli gençler, katıldıkları tüm kategorilerde derece yaparak bir ilki gerçekleştirdi ve kazandıkları 5 kupa ile rekor kırdı.

 

Oyunlarda kızlar kategorisinde atletizm ve voleybolda Türkiye şampiyonu, basketbolda Türkiye ikincisi, masa tenisinde de Türkiye üçüncüsü olan Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi, erkekler kategorisinde voleybolda ise Türkiye üçüncüsü oldu.

 

Gösterdikleri üstün performans ile Altındağ’ın gururu olan Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileri, sevinçlerini paylaşmak için kupalarıyla birlikte geldikleri Altındağ Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı Keleş’in misafiri oldular.

 

“Altındağ Belediyesi’nin desteği başarıyı getirdi.”

 

Gençler, Okul Müdürü Ali Osmanlı, Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Kavas ve Rehber Öğretmen Cennet Erdoğmuş Zorver’in de bulunduğu ziyarette Altındağ Belediyesi’ne vermiş olduğu destekler için teşekkür ettiler.

 

Başarının mimarlarından Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Kavas, öğrencileriyle gurur duyduğunu belirterek, “Çocukların çalışmaları ve Altındağ Belediyesi’nin desteği başarıyı getirdi. Biz de başarımızı paylaşmak için başkanımızı ziyarete geldik.” dedi.


Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 6 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT