English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM


25.000 gecekondu yıkıldı


Her yıl binlerce gecekondu yıkıp Altındağ’ın yeniden yapılanmasının önündeki en büyük engeli kaldıran Altındağ Belediyesi, 2014 yılında da yıkımlara ara vermedi. İmar yolu, park ve okul alanı içerisinde kaldığı için kaçak konumda olan toplam 1468 gecekondunun yıkımını gerçekleştiren Altındağ Belediyesi, yıl içinde onlarca mahallede yıkım yaptı.

2014 yılında Aktaş, Atilla, Alemdağ, Ali Ersoy, Başpınar, Battalgazi, Beşikkaya, Çamlık, Çalışkanlar, Doğantepe, Güneşevler, Gülpınar, Hacılar, Karakum, Karapürçek, Şükriye, Ulubey, Yıldıztepe mahallelerinde okul alanı, park ve imar yolu üzerinde kalan yapıların tahliye ve tasfiyeleri yapıldı.


Kaçak Yapıya Geçit Yok


Başkanı Tiryaki’nin imar planları ve gecekondu yıkımları kadar önem verdiği bir diğer nokta ise kaçak yapılaşmanın engellenmesi. “Yıkımlara başladığımız 2005 yılından bu yana bir tek kaçak binaya göz yummadık” diyen Tiryaki, “ Biz Altındağ Belediyesi olarak sekiz yıldır sürdürdüğümüz kararlı tutumdan 2014 yılında da taviz vermedik. Çünkü vatandaşa bir sözümüz vardı; Altındağ’ın yeniden yaşanabilir bir kent olması için elbirliğiyle çalışacaktık. Binlerce vatandaşımız bu uğurda evlerini kendi elleriyle yıkarken bizim birkaç oy uğruna gecekondulaşmaya ve dolayısıyla haksızlığa göz yummamız mümkün olamazdı.” diyerek kaçak yapı ile mücadele politikasını gözler önüne serdi.

Altındağ Belediyesi önceki yıllarda olduğu gibi 2014 yılında da tek bir kaçak yapı yapımına izin vermedi.

Konuk Evi


Geri Dön
 Aşağıda isimleri belirtilen gerçek veya tüzel kişiler hizalarında belirtilen amme borçlarını vadesinde ödememiş olup, 6183 sayılı Kanunun 103’ncü maddesi uyarınca bu borçları kendilerine ilanen tebliğ olunur.

Listeler mükellef adına göre A'dan G'ye,H'dan M'ye ve N'den Z'ye kadar üç dosya şeklinde hazırlanmış olup, 2009 yılı Bina, Arsa, Arazi Vergileri ile Taşınmaz Kültür Varlıklarını Koruma Katkı Payı, Çevre Temizlik Vergisi, Eğlence Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi, Kira ve Ecrimisil Bedelleri, Arsa ve Bina Tahsis Bedelleri, Para ve Vergi Cezaları tahakkuk türlerini içermektedir.

Liste-1(A'dan G'ye kadar)

Liste-2(H'dan M'ye kadar)

Liste-3(N'dan Z'ye kadar)


Bunu bir daha gösterme


ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT