English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

NECİP FAZIL HANIMLAR EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ

 2008 yılında Gülpınar Mahallesinde hizmete giren merkezimiz, ölümünün 25. yıldönümü nedeni ile değerli yazar ve şair Necip Fazıl Kısakürek’in anısına ithaf edilmiştir. 15.000 m2’lik arazi üzerine inşaatı gerçekleştirilen merkez 5.000 m2 büyüklüğündedir. Merkez, 1000 kişi kapasiteli konferans salonu; 250 kişilik restoranı, 3 ayrı fuayesi ve modern bir tesiste olması gereken her türlü alt yapıya sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

                     

 
  Merkezin konferans salonunda ses, ışık ve görüntü sistemlerinde son teknoloji kullanılmış olup, simultane tercüme sistemi de mevcuttur. Bu özelliği ile konferans ve kongre salonu uluslar arası toplantılara da ev sahipliği yapabilecek düzeydedir.
Sinema, tiyatro, seminer, konferans, panel, konser gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapan merkezin en önemli özelliklerinden biri de; konferans salonunda yapılan görsel yayının diğer salonlardan da izlenebiliyor olmasıdır. Salondaki tüm sistemlerin dokunmatik kontrol paneli yardımıyla konuşmacı tarafından kolaylıkla kullanımını sağlayacak olan sistem, kablosuz iletişim sistemine sahiptir ve sistem merkezindeki tüm bağlantılar bir ağ kablosu ile yapılabilmektedir.

    

 ADRES: Gülpınar Mh. 166. Cd. No:60 Altındağ
İRTİBAT: 339 10 77
Necip Fazıl Hanımlar Eğitim ve Kültür Merkezine ait videoyu setretmek için tıklayın.

Necip Fazıl Hanımlar Eğitim ve Kültür Merkezi
Geri DönAşağıda isimleri belirtilen gerçek veya tüzel kişiler hizalarında belirtilen amme borçlarını vadesinde ödememiş olup, 6183 sayılı Kanunun 103’ncü maddesi uyarınca bu borçları kendilerine ilanen tebliğ olunur.

Listeler mükellef adına göre A'dan Z'ye kadar tek dosya şeklinde hazırlanmış olup, 2010 yılı Bina, Arsa, Arazi Vergileri ile Çevre Temizlik Vergisi, Eğlence Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi, Kira ve Ecrimisil Bedelleri, Arsa ve Bina Tahsis Bedelleri, Para ve Vergi Cezaları tahakkuk türlerini içermektedir.

Liste (A'dan Z'ye kadar)


Bunu bir daha gösterme


ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT